O Nas

O Firmie:

Od 30 lat na rynku

Od samego początku filozofią naszej firmy było wspieranie w rozwoju biznesu naszych klientów. Opieramy się na profesjonalizmie i uczciwym podejściu do klienta. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dobierając rozwiązania sprzętowe jak i softwarowe dopasowane do biznesu. Dzięki takiej filozofii zbudowaliśmy liczne kilkunastoletnie relacje z naszymi klientami. Jeżeli wyznajesz podobne zasady jesteśmy idealnym partnerem do nawiązania współpracy.

O nas

Działamy na rynku IT w Polsce od 1993 roku. Jesteśmy pasjonatami IT i istniejemy od początku rozwoju tej gałęzi technologicznej w Polsce. Wymagająca i szybko rozwijająca się branża wykształciła w nas umiejętność szybkiego dostosowywania się do zmian zachodzących w tej innowacyjnej dziedzinie.

Co oferujemy?

Jesteśmy autoryzowanym partnerem SYMFONIA od początku istnienia tej marki na rynku. Dystrybuujemy oprogramowanie stworzone przez tą markę oraz udzielamy wsparcia zarówno merytorycznego jak i technicznego z zakresu programów SYMFONIA. Projektujemy systemy informatyczne począwszy od dopasowania odpowiedniego serwera, komputerów i laptopów dla użytkowników, jak i cały związany z nimi osprzęt, kończąc na dopasowaniu właściwego oprogramowania spełniającego oczekiwania klienta. Instalujemy i konfigurujemy systemy pozostając je w stanie gotowym do pracy. Doradzamy z zakresu dobierania odpowiedniego łącza zapewniającego stabilne działanie całego systemu. Zapewniamy bezpieczną codzienną archiwizację danych także kopie bezpieczeństwa offline. Powierzając nam stworzenie systemu w swojej firmie nie musisz martwić się o stabilną pracę systemu komputerowego w Twojej firmie.

Dlaczego my?

Nasza filozofia opiera się na budowaniu relacji długoterminowych z naszymi klientami. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dobierając rozwiązania informatyczne spełniające jego wymagania. Przez ponad ćwierć wieku zdobyliśmy ogromne doświadczenie, które jest doceniane przez naszych stałych klientów z całego województwa śląskiego. Regularnie podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez firmę SYMFONIA sp. z o.o. Nasze kompetencje potwierdzają status partnerski Symfonia i zdane wszystkie egzaminy certyfikacyjne na poziomie powyżej 90%. Dzięki temu potrafimy poradzić sobie z każdym powierzonym nam zadaniem.