support_banner_podstrony_o_nas.jpg

     

o firmie

Od 28 lat na rynku

Od samego początku filozofią naszej firmy było służyć innym. Opieramy się na profesjonalizmie i uczciwym podejściu do klienta. Zawsze rzetelnie wykonujemy swoją pracę. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dobierając rozwiązania sprzętowe jak i softwarowe dopasowane do biznesu.

Dzięki takiej filozofii zbudowaliśmy liczne kilkunastoletnie relacje z naszymi partnerami i klientami. Jeżeli wyznajesz podobne zasady, zapraszamy Cię do nawiązania współpracy.

 

O nas

Działamy na rynku IT w Polsce od 1993 roku. Jesteśmy pasjonatami IT i istniejemy od początku rozwoju tej gałęzi technologicznej w Polsce. Doświadczyliśmy i ciągle doświadczamy dynamicznie zmieniającego się rynku IT w globalnym świecie. Wymagająca i bardzo szybko zmieniająca się branża wykształciła w nas umiejętność szybkiego dostosowywania się do zmian zachodzących w tej innowacyjnej dziedzinie.

 

Co oferujemy?

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firm Microsoft (od 1996 roku) i SYMFONIA (od początku istnienia marki na polskim rynku). Dystrybuujemy oprogramowanie stworzone przez te firmy oraz udzielamy wsparcia z technicznego i merytorycznego zakresu ich obsługi. Projektujemy systemy informatyczne począwszy od dobrania odpowiedniego serwera, indywidualnych komputerów i notebooków dla użytkowników jak i cały związany z nimi osprzęt, kończąc na dobraniu właściwego oprogramowania spełniającego oczekiwania klienta. Instalujemy i konfigurujemy systemy pozostając je w stanie gotowym do pracy. Doradzamy z zakresu dobierania odpowiedniego łącza zapewniającego stabilne działanie całego systemu. Powierzając nam stworzenie systemu w swojej firmie nie musisz już nigdy więcej martwić się o stabilną pracę systemu komputerowego w Twojej firmie.

 

Dlaczego my?

Nasza filozofia opiera się na budowaniu relacji partnerskich z naszymi klientami, dzięki którym zyskują obie strony. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dobierając rozwiązania informatyczne spełniające jego wymagania. Przez ponad ćwierć wieku zdobyliśmy ogromne doświadczenie, które jest doceniane przez naszych klientów. Mamy profesjonalny zespół, który regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych szkoleniach. Dzięki temu potrafimy poradzić sobie z każdym powierzonym nam zadaniem. Opieramy się na długoterminowych relacjach z klientami oferując stałą obsługę z zakresu IT. Zaufało nam już ponad 1000 przedsiębiorstw. I Ty możesz nam zaufać.

KONTAKT

P. I. SUPPORT

ul. Kasprzaka 256

41-303 Dąbrowa Górnicza

tel: 602 192 994

 

e-mail: biuro@support.com.pl

 

NIP: 6290011209

REGON: 271695561

SUPPORT

Jesteśmy informatyczną firmą działającą na rynku od 1993 roku. Działamy w zakresie szeroko pojętych usług IT. Jesteśmy autoryzowanym dystrubytorem firmy SYMFONIA od początku istnienia tej firmy na polskim rynku. Oferujemy fachową pomoc w zakresie technicznym jak i merytorycznym z obsługi programów Symfonia.

czytaj więcej


Przedsiębiorstwo Informatyczne SUPPORT Alicja i Adam Pasich - Spółka Cywilna.

Usługi informatyczne dla małych i średnich przedsiębiorstw.

powered by Helix III Framework, SP Page Builder Pro

treść i dokumenty: P. I. SUPPORT, symfonia.pl, posnet.com.pl, stc-polska.pl,

materiały graf.: pixabay.com, freepik.com, strona korzysta z cookies - czytaj więcej >>>